Dodany: 2012-05-17 09:26:11
 

Podatek rolnyRolnicy – dziś jedna z niewielu grup społecznych w naszym kraju, która wciąż płaci podatki na bardzo uprzywilejowanych warunkach, które często sprawiają, że rolnik niemalże niczego do skarbu państwa nie wnosi.

 

Biuro rachunkowe szczecin rozlicza wielu rolników, każdy z nich ma podobne zasady podatkowania, choć w naszym kraju obowiązuje opłacanie podatku w zależności od wielkości ziemi. Deklaracje z podatkiem rolnym wyglądają więc inaczej dla rolnika, który włada jednym hektarem, a inaczej kiedy ma on ich kilkanaście, bądź kilkadziesiąt. Rolnicy swoje podatki opłacają zgodnie z prawem o podatku rolnym, który jasno pokazuje co jest opodatkowywane i jakie powinny być zasady opodatkowywania.

 

Biuro rachunkowe szczecin, kilkakrotnie w ciągu roku płaci podatki rolników, nie zaś w każdym miesiącu, bo większość wybiera inne możliwości podatkowania – jak na przykład ryczałt. Biuro rachunkowe szczecin wielokrotnie jest świadkiem tego, jak ziemie są zabierane rolnikom z racji niegospodarności i nie płacenia wymaganych podatków, mimo, że w kilku ratach, rozłożone – nie stanowią tak dużego obciążenia dla żadnego z rolników, zwłaszcza, kiedy pobiera on dotację..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek rolny
Nick: