Dodany: 2012-05-17 09:23:59
 

Podatek od gierGry, hazard, to wszystko oczywiście jest dla ludzi, jednak zdarza się tak, że wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z czym wiąże się takie wygrywanie i daje się nabrać np. Na pełną sumę pieniędzy, której w rzeczywistości nie możemy dostać.

 

Tak jest w przypadku gier i podatków, które od tych gier ściąga państwo. Podatek od gier – deklaracja tego typu pokazuje – ile dana osoba zarobiła, jaka jest wartość wygranej i odlicza od całości konkretną stopę podatku, która jest zapisana w ustawie o podatkach. Biuro rachunkowe szczecin uważa, że ludzie wciąż nie mają zbytniej świadomości związanej z tym, co jest opodatkowane, a co nie jest i czego należy się wystrzegać, bo się zwyczajnie nie opłaca. Jest w naszym kraju kwota nagrody, która jest kwota wolną od podatku, każda kolejna złotówka jest już zgodnie z prawem opodatkowana.

 

Dlatego też podatek od gier biuro rachunkowe szczecin uważa, za często bardzo drażliwy temat dla wielu swoich klientów. Biuro rachunkowe szczecin uważa, że na takich grach i podatku możemy często być stratni, zwłaszcza, kiedy wygramy coś, co nie jest nam potrzebne, lub też nie stać nas zwyczajnie by zapłacić podatek od tego co wygraliśmy. Biuro rachunkowe szczecin radzi więc, by zanim zaczniemy grać w cokolwiek, brać udział, w którejkolwiek loterii, czy konkursie – sprawdźmy co jest nagrodą i jakie są zasady opodatkowania nagrody, którą ewentualnie zgarniemy. Biuro rachunkowe szczecin uważa, że to najrozsądniejsze z możliwych rozwiązań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek od gier
Nick: