Dodany: 2012-02-27 11:54:31
 

Gdzie szukać funduszy emerytalnychObecnie mało kto z przyszłych emerytów korzysta z pierwszego filaru zakładającego udział tylko Społecznego Funduszu Ubezpieczeniowego.  Standardem jest filar drugi a i trzeci, reprezentowany choćby przez prywatny fundusz emerytalny olsztyn, zdobywa coraz liczniejszą rzeszę zwolenników.

 

By jednak zapisać się do jednostki takiej jak fundusz emerytalny olsztyn, trzeba nie tylko dokonać wybory najlepszego, ale najpierw oferty te znaleźć. Jest to jednak banalnie proste. Często sami przedstawiciele z własnej inicjatywy próbują rozpropagować swoją ofertę, by reprezentowany przez nich fundusz emerytalny olsztyn zdobył jak najwięcej klientów, a tym samym miał skąd czerpać zyski. Z łatwością także możemy znaleźć fundusze emerytalne oraz szczegóły dotyczące potencjalnej współpracy z nimi w Internecie.

 

Na specjalnie stworzonych do tego stronach możemy zapoznać się ofertą, korzyściami płynącymi ze skorzystania z niej, wysłać zapytanie do konsultanta w razie jakichkolwiek wątpliwości, a nawet wypełnić wniosek i zapisać się do wybranej jednostki (umowę dostarcza nam wtedy do domu kurier)..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie szukać funduszy emerytalnych
Nick: