Dodany: 2012-02-27 11:23:47
 

Jaki cel ma odkładanie pieniędzy na fundusz emerytalnyEmerytura pochodząca z państwowych źródeł jest coraz bardziej niepewna, zwłaszcza jeśli chodzi o jej wysokość. Dlatego też coraz popularniejsze stają się inicjatywy takie jak fundusz emerytalny olsztyn, które mogą wymiar przyszłego świadczenia powiększyć.

 

Fundusz emerytalny olsztyn jest bowiem swoista alternatywą dla instytucji takich jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Część składek płynąca do ZUS przekazywana na Indywidualne Konto Emerytalne powiększyć ma w przyszłości nasz emeryturę.

 

Jednostki takie jak fundusz emerytalny olsztyn zarządzają bowiem tymi środkami jak komercyjne instytucje finansowe, którymi w istocie są. Ich zadaniem jest wypracować zysk, który w pewnym stopniu będzie też naszym udziałem, więc kwota tam umieszczona powiększać się będzie nie tylko ze składek ale i poprzez mądre nią zarządzanie. Można by rzec, że jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniądze i tak jest w istocie. Odkładanie pieniędzy na fundusz emerytalny olsztyn ma je zwyczajnie pomnożyć..

Nick: