Dodany: 2012-02-27 11:20:38
 

Jak działa fundusz emerytalnyJak można wywnioskować z doniesień prasowych oraz wszelkich dostępnych informacji w polskim systemie emerytalnym nie dzieje się dobrze. Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego generują coraz większe straty a godna emerytura zaczyna być coraz bardziej niepewna. Dobrze, że istnieją przynajmniej takie jednostki jak fundusz emerytalny olsztyn.

 

Czym jednak fundusz emerytalny olsztyn różni się od wcześniej wymienionych instytucji państwowych? Otóż przede wszystkim tym, że jest to prywatna inicjatywa, powstała na kapitale realnym. Jako taka ma ona za zadanie wypracować pewien zysk, stanowiący podstawę i motor jej działania. Nasze wpływy zabezpiecza niejako przy okazji.

 

Fundusz emerytalny olsztyn działa na zasadzie każdego innego funduszu inwestycyjnego, z drobnymi tylko zmianami w celu dopasowania go do ogólnych standardów w zakresie przyszłych emerytur. Oddając mu nasze składki „na przechowanie” pozwalamy mini obracać i wypracowywać zysk, który będzie tez cząstkowo przekazany na nasze konto..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak działa fundusz emerytalny
Nick: