Dodany: 2012-02-27 11:13:57
 

Czym są towarzystwa emerytalneOstatnimi czasy bardzo dużo mówi się o jednostkach takich jak fundusz emerytalny olsztyn, należący do grona tak zwanych Otwartych Funduszy Emerytalnych. Zainteresowanie nimi wynika z faktu drastycznego spadku zaufania społeczeństwa do państwowego systemu mającego zabezpieczyć przyszłe świadczenia po przejściu w stan spoczynku zawodowego.

 

Warto jednak zaznaczyć że zarówno fundusz emerytalny olsztyn jak i pozostałe jednostki tego typu nie są w pełni samodzielne. Jest to usługa jedna z wielu jaką koncerny finansowe świadczą swoim klientom i zarządzana jest przez tak zwane Towarzystwa Emerytalne.

 

Większość z nich jest powszechna, czyli może być dowolnie wybierana przez osoby potrzebujące tego typu zabezpieczenia finansowego jednym słowem Towarzystwa Emerytalne są nadrzędnymi jednostkami, które sprawują pieczę nad przedsięwzięciami takimi jak fundusz emerytalny olsztyn, analogicznie jak baki dysponują kontami, lokatami, czy kredytami. Wszystkie towarzystwa emerytalne funkcjonujące na rynku musza być zarejestrowane oraz przekazać pewną określoną kwotę do funduszu gwarantującego wypłacalność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są towarzystwa emerytalne
Nick: